Hakkımızda

Tasarımınız, Baskınız, Hepsi Bir Yerde!

BaskıMix, bireysel ve kurumsal müşterilere web sitemiz üzerinden kolay erişilebilir ve kullanımı basit bir platformda, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı online tasarım ve baskı hizmeti sunan yenilikçi bir platformdur.

Misyonumuz
  • Müşterilerimizin yaratıcı fikirlerini hayata geçirmek ve onları benzersiz tasarımlar ve ürünlerle donatmak için en son teknolojiyi ve yenilikçi çözümleri kullanmak.
  • Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak ve her zaman en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak.
Vizyonumuz
  • Türkiye’nin lider online tasarım ve baskı platformu olmak.
  • Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerle, onların yaratıcı potansiyellerini açığa çıkarmalarına ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak.
  • BaskıMix markasını, güvenilirlik, kalite ve inovasyonla özdeşleştirmek.
BaskıMix'e Nasıl Başlayabilirsiniz?

BaskıMix’i kullanmaya başlamak için web sitemizi ziyaret edin ve bir hesap oluşturun. Ardından, tasarlamak istediğiniz ürün türünü seçin ve tasarım araçlarımızı kullanarak hayalinizdeki ürünü oluşturun. Tasarımınız tamamlandığında, siparişinizi verin ve ürünlerinizi doğrudan kapınıza teslim alalım.

 

Numbers Speak For Themselves!

Curated Products
4800 +
Curated Products
+
Product Categories
+
5/5
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mila Kunit

BaskıMix ile Neler Yapabilirsiniz?

Kartvizit, broşür, afiş ve katalog gibi pazarlama materyalleri tasarlayın ve bastırın. Kişisel tişörtler, kupalar ve diğer ürünler tasarlayın ve bastırın. Düğün davetiyeleri, doğum günü kartları ve diğer özel kutlama kartları tasarlayın ve bastırın. Web siteniz veya blogunuz için görseller tasarlayın ve bastırın. Ve çok daha fazlası!

Neden BaskıMix'i Seçmelisiniz?

Shopping Cart